ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΕΛΗ 2022-2023
.
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 2022-2023
.
Συνέχεια στους Χειμερινούς αγώνες για τους μικρούς του Ολυμπιακού!

Στην πισίνα του ΟΑΚΑ θα βρεθούν το διήμερο 19-20 Μαρτίου, οι 36 μικροί κολυμβητές και κολυμβήτριες της «ερυθρόλευκης» Ακαδημίας Κολύμβησης, προκειμένου να λάβουν μέρος στους Χειμερινούς αγώνες των προαγωνιστικών ηλικιών. Οι αθλητές του Ολυμπιακού θα αγωνιστούν στις κατηγορίες Κ9, Κ10, Κ11 και Κ12 αγοριών και κοριτσιών, με την διοργάνωση να ξεκινάει το πρωί του Σαββάτου και ώρα 09:00 με τις μεγαλύτερες κατηγορίες των Κ11 και Κ12.

Αναλυτικά οι «ερυθρόλευκες» συμμετοχές για τους Χειμερινούς αγώνες της Αθήνας:

Αγόρια Κ9
Χαράλαμπος Κουρτίδης (Ελεύθερο 50μ., 100μ.), Κωνσταντίνος Κεφαλας (Ελεύθερο 100μ. – Πρόσθιο 50μ.), Γιάννης Πολεμιδιώτης (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ.)

Κορίτσια Κ9
Πηγή Διαμαντή (Ελεύθερο 50μ.,100μ.), Ασημίνα Γεμελου (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ.)  

Αγόρια Κ10
Κωνσταντίνος Νικολόπουλος (Ελεύθερο 50μ., 100μ. – Ύπτιο 100μ.), Αλέξανδρος Δημητρακόπουλος (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ. – Πρόσθιο 50μ.), Στέλιος Δημόπουλος (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ.), Δημήτρης Καρδουλιας (Ελεύθερο 50μ. – Πρόσθιο 50μ., 100μ.), Γιάννης Χαλουλάκος (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ. – Πρόσθιο 50 μ.), Λευτέρης Χαρωνίδης (Ελεύθερο 100μ., 200μ. – Ύπτιο 50μ.)

Κορίτσια Κ10
Νεκταρία Μαρτσουκάκη (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ.), Δανάη Παυλάτου (Ελεύθερο 50μ., 100μ. – Ύπτιο 100μ.)

Αγόρια Κ11
Χριστόφορος Καλπακτσόγλου (Ελεύθερο 200μ. - Ύπτιο 100μ. - Πεταλούδα 50μ.), Άγγελος Κατρακαζας (Ελεύθερο 100μ. – Ύπτιο 100μ. – Πρόσθιο 100μ.), Γιώργος Σημαντηρης (Ελεύθερο 50μ., 100μ. -  Πρόσθιο 100μ.), Κωνσταντίνος Κονιστής (Ελεύθερο 100μ., 200μ. – Πεταλούδα 50μ.), Δημήτρης Πιτσικάλης (Πρόσθιο 50μ., 100μ., 200μ.), Αρμπρι Μπρέγκου (Ελεύθερο 50μ. – Πρόσθιο 50μ., 100μ.), Αναστάσης Πολυματίδης (Ελεύθερο 200μ. – Ύπτιο 100μ. – Πρόσθιο 200μ.), Ανδρέας Βακονδιός (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ. – Πρόσθιο 50μ.), Ανδρέας Πασιαρίδης (Ελεύθερο 50μ., 100μ. – Πρόσθιο 100μ.)

Κορίτσια Κ11
Ελισάβετ Αντωνοπούλου (Ελεύθερο 200μ., 400μ. – Μικτή 200μ.), Αφροδίτη Κουρτίδου (Ελεύθερο 200μ. – Ύπτιο 100μ., 200μ.), Παναγιώτα Κουρτίδου (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ. – Πρόσθιο 50μ.), Παναγιώτα Γιαννοπούλου (Ελεύθερο 100μ. – Ύπτιο 100μ. – Πρόσθιο 100μ.), Ολυμπία Βλάχου (Ελεύθερο 50μ. – Ύπτιο 50μ., 100μ.)

Αγόρια Κ12
Κωνσταντίνος Κλείτσας (Ελεύθερο 100μ., 200μ. – Ύπτιο 100μ.), Γιώργος Μανάβης (Ελεύθερο 50μ. - Πρόσθιο 100μ.), Νικόλας Νίνος (Ελεύθερο 200μ. – Ύπτιο 100μ. – Πρόσθιο 100μ.)

Κορίτσια Κ12
Ελένη Παπουτσά (Ελεύθερο 200μ., 400μ., 800μ.), Φωτεινή Ιβοπούλου (Ελεύθερο 100μ., 200μ. – Ύπτιο 100μ.), Μελίνα Σωτηριάδη (Ελεύθερο 200μ. – Πρόσθιο 200μ. – Μικτή 200μ.), Ελευθερία Ταναμπασίδη (Ελεύθερο 100μ. – Ύπτιο 100μ. – Πεταλούδα 50μ.), Ελευθερία Μοτσιανου (Ελεύθερο 50μ., 100μ. – Πρόσθιο 50μ.), Μαρίλια Σέκκα (Πρόσθιο 50μ., 100μ.)