ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΕΛΗ 2024-2025: 21893
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 2024-2025: 6311

07 December 2023

Εξαιρετική παρουσία στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα!

Εξαιρετική ήταν η παρουσία του τμήματος Ταε Κβο Ντο του Ολυμπιακού στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα της Ε.ΤΑ.Ν.Ε που πραγματοποιήθηκε στο Κλειστό Πάλης στα Άνω Λιόσια.  Ο απολογισμός ήταν 3 χάλκινα μετάλλια και αρκετές καλές εμφανίσεις από τους 10 αθλητές που έλαβαν μέρος στους αγώνες. Συγκεκριμένα το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η Αλίκη Καραμαργιού στην κατηγορία -44 κιλών Κορασίδων εγχρώμων ζωνών μετά τις νίκες με τεχνικό νοκ άουτ 29-0 στον πρώτο αγώνα, με 16-0 και τεχνικό νοκ άουτ στον δεύτερο αγώνα ενώ ηττήθηκε με 7-4 στον ημιτελικό. Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν και οι Δημήτρης Μπαλαγιάννης στην κατηγορία -49 κιλών Παίδων εγχρώμων ζωνών και Γιάννης Μπαλαγιάννης.