ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΜΕΛΗ 2024-2025: 21892
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ 2024-2025: 6311

07 December 2023

Κέρδισε εμπειρίες ο Κατσίμπρας στο Πανελλήνιο

Στο πρώτο παιχνίδι που κλήθηκε να δώσει ο Γιάννης Κατσίμπρας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταε Κβο Ντο που διεξήχθη στη Χαλκίδα, ο αθλητής του Ολυμπιακού αντιμετώπισε τον επί σειρά ετών (12 σερί) πρωταθλητή της κατηγορίας -80kg, Νίκο Τζέλο. Ο αθλητής της Μακεδονικής Δύναμης Κοζάνης νίκησε τον Γιάννη Κατσίμπρα ενώ στη συνέχεια κατέκτησε και το Πρωτάθλημα. Αυτό που κρατάει ο Γιάννης Κατσίμπρας ήταν η συμμετοχή σε ένα αγώνα υψηλού επιπέδου που θα αποτελέσει χρήσιμο οδηγό για το μέλλον του.